Mobil Metal Analiz Cihazı Sprite SP6

Mobil Metal Analiz Cihazı Sprite SP6

Sprite SP6 mobil metal analizörü, metal üretimi, işleme ve geri dönüşüm endüstrileri gibi birçok uygulamada kullanılabilen taşınabilir bir optik emisyon spektrometresidir. Sprite SP6 mobil metal analiz cihazı, yüksek analiz doğruluğu, iyi analiz kararlılığı, rahat çalışma, geniş uygulama alanı, küçük boyut, hafiflik vb. avantajlara sahiptir. SP6'yı mobil metal yapmak için yaygın olarak kullanılan ve güvenilir optik emisyon spektrometresi (OES) teknolojisinin kullanılması Analizör sonuçları daha güvenilir.

Teklif Iste

Marka : JYBO  Model : SP6  Mensei : China

Aciklamalar

 Mobil Metal Analiz Cihazı Sprite SP6

Sprite SP6 mobil metal analizörü, metal üretimi, işleme ve geri dönüşüm endüstrileri gibi birçok uygulamada kullanılabilen taşınabilir bir optik emisyon spektrometresidir. Sprite SP6 mobil metal analiz cihazı, yüksek analiz doğruluğu, iyi analiz kararlılığı, rahat çalışma, geniş uygulama alanı, küçük boyut, hafiflik vb. avantajlara sahiptir. SP6'yı mobil metal yapmak için yaygın olarak kullanılan ve güvenilir optik emisyon spektrometresi (OES) teknolojisinin kullanılması Analizör sonuçları daha güvenilir.

Sprite SP6 mobil metal analiz cihazı, büyük metal bileşenlerin zahmetli kesilmesinde C, P, S, B, Sn, As ve diğer metalik olmayan elementlerin veya metalik element içeriklerinin analizi için en iyi seçiminizdir. Boru, çubuk, vana, kaynak, tank, döküm vb. gibi çeşitli metal malzeme türlerini analiz edebilir. SP6 Mobil Spektrometre, ister fabrikada ister fabrika dışında, hurdalıklarda, su altı denizaltı tanklarında veya kimya tesislerindeki yüksek rakımlı merdivenlerde analitik gereksinimlerinizi karşılayabilir.

 

Mobil OES, ark/spark OES'in tüm avantajlarından yararlanarak laboratuvar ortamına ve özenle hazırlanmış numuneye ihtiyaç duyma şartını ortadan kaldırır. Metalurji, döküm, mekanik işleme, otomobil imalatı, metal işleme, üretim süreci kontrolü, fırın testi, laboratuvar denetimi vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

SP6 Metal Analizörü, dökümhane, demirci atölyesi, hurdalıklar veya havai raf vb. için yerinde analizleri gerçeğe dönüştürür. Son derece kompakt ve tamamen kendi kendine yeten SP6 Metal Analizörü, küçük araçlara da yüklenebilir ve çalıştırılabilir. Hurdalıklar gibi test yapılması gereken yerlere. Aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaç duyulan test modunu seçmesine olanak tanıyan farklı prob seçenekleri de sağlanmaktadır. Kullanıcılar ayrıca kavisli yüzeyler (filmaşin gibi öğelerin muayenesi için), açılar (örneğin kaynak bağlantılarının muayenesi için) vb. dahil olmak üzere farklı şekil türlerinin analizine olanak tanıyan çeşitli örnek adaptörler arasından seçim yapabilir.

 

Özellikler

1. Mobil metal analizörü üreticisi, teknolojik, küçük hacimli ve hafifliği geliştirir.

2.CMOS optik teknolojisi ve modern mikroelektronik bileşenlerle uygulanır; Kesilmesi kolay olmayan büyük metal bileşenlerde olduğu gibi C, P, S, B, Sn, gibi metalik olmayan elementlerin analizi için en iyi seçimdir.

3. Her türlü metal malzemeyi analiz edebilir.

4. Dışarıdan veya yüksek rakımdan bağımsız olarak çeşitli koşullar altında analiz ihtiyaçlarına uygun benzersiz optik tasarım teknolojisi. Yüksek doğruluk ve kararlılık.

5. Akıllı, çok modlu mobil tasarım.

6. Esnek çoklu matris sistemi, tam eleman analiz teknolojisi.

7. Cihaz ayarlarına ve iş akışına hızlı genel bakış için kullanımı kolay arayüz.

8. Nesnelerin İnterneti teknolojisinin uygulanmasıyla, cep telefonları verileri ve veri ara bağlantısını doğrudan çalıştırabilir ve görüntüleyebilir.

9.Çekirdek parçalar en iyi küresel tedarikçilerden temin edilir ve optik performansı garanti eder.

10.Basit ve zarif görünüm tasarımı, optimize edilmiş özellik, uygun maliyetli, düşük enerji tüketimi.

11. Müşteri gereksinimlerine odaklanın, satış sonrası hizmeti zamanında sunun.