Tinius olsen Darbe Test Cihazı 300J

Tinius olsen Darbe Test Cihazı 300J

IT542 Impact modeli, 542J (400ft.lbf) kullanılabilir enerjiye sahip olması dışında IT406 modeliyle aynı özellikleri paylaşır. IT542 ayrıca otomatik motorlu geri dönüş ve dijital ekranla birlikte eksiksiz olarak sunulur.

Teklif Iste

Marka : Tinius Olsen  Model : IT542  Mensei : İNGİLTERE

Aciklamalar

IT542 Impact modeli, 542J (400ft.lbf) kullanılabilir enerjiye sahip olması dışında IT406 modeliyle aynı özellikleri paylaşır. IT542 ayrıca otomatik motorlu geri dönüş ve dijital ekranla birlikte eksiksiz olarak sunulur.
 
IT 542 modeli maksimum test çok yönlülüğü sağlar. Değiştirilebilir vurucuların sarkaç kafasına kolayca yerleştirilmesi, makineyi Charpy veya Izod testlerine hızlı bir şekilde adapte eder. Sarkaç kafasının arkasındaki iki saplama, çekme darbesi testlerinin gerçekleştirilmesi için isteğe bağlı aletlerin eklenmesine olanak sağlar.

 

Güvenlik kilitli bir mandal, sarkaçları yükseltilmiş konumunda tutar ve etkinleştirildiğinde titreşimsiz bir serbest bırakma sağlar. Sarkaç serbest bırakıldığında hızlı bir şekilde 5,47 m/s (17,0 ft/s) darbe hızına ulaşır ve numuneyi etkilemek için 542 J (400 ft.lbf) maksimum kullanılabilir enerjiye sahiptir.
IT542 modelinin üstün tasarımı ve yapısı, maksimum test doğruluğu ve tekrarlanabilirliği sağlar. Makine uygun şekilde kurulduğunda ve dengelendiğinde, sarkaç salınımı sırasındaki toplam sürtünme ve rüzgar kayıplarının enerji aralığının %0,5'ini aşmaması garanti edilir.
 

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Düşük üflemeli fikstür Charpy, Izod veya gerilim darbe testlerinin maksimum 5,47 m/s'den (17,9 ft/s) 0,13 m/s'ye (0,4 ft/s) kadar 55 hız/enerji seviyesinden herhangi birinde gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Hassas, sürtünme telafili, sağlam test çerçeveleri

Dijital ekran seçeneği test kurulumuna ve sonuçların görüntülenmesine olanak tanır.

Dijital ekran seçeneği, tam test SPC analizi için PC'ye basit bağlantıya olanak tanır.

Güvenlik özellikleri tekrarlanan güvenli testlerin yapılmasını sağlar.

SEÇENEKLER VE AKSESUARLAR

Trafiğin yoğun olduğu alanlar için Tinius Olsen, sallanan sarkaç ve kırık numunelerin herhangi bir güvenlik sorunu yaratmaması için makine için eksiksiz bir muhafaza sağlayabilir. Muhafaza tamamen kilitli olduğundan, tüm korumalar yerinde olmadığı sürece makine çalışamaz.

HORIZON SOFTWARE
● Kullanıcı tarafından seçilen raporlama ve dışa aktarma biçimleri.
● X çubuğu, R ve frekans dağıtım tablosu/histogramları için yerleşik SPC programları.
● Test modu, testlerin ve sonuçların yapılandırılmasına, çalıştırılmasına ve kaydedilmesine olanak sağlar.
● Geri çağırma modu önceden kaydedilmiş sonuçların görüntülenmesine izin verir ve veritabanını gerçekleştirir.