Motic Advanced Metalurji Mikroskobu

Motic Advanced Metalurji Mikroskobu

Yeni Motic BA310MET Advanced Metallurgical Series, mineraller, metaller ve inşaat malzemeleri gibi opak örnekleri incelemesi gereken mühendislik uzmanlarının performans taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Video Teklif İste

Marka : Motic  Model : BA310MET  Menşei : İSPANYA

Açıklamalar

Gelişmiş Metalurji Mikroskobu

Yeni Motic BA310MET Advanced Metallurgical Series, mineraller, metaller ve inşaat malzemeleri gibi opak örnekleri incelemesi gereken mühendislik uzmanlarının performans taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Yenilikçi özellikler arasında, ters çevrilmiş bir beş uçlu burunlukta yer alan yeni bir metalurjik M Planı akromatik hedefleri ve 30 derecelik bir eğimli Siedentopf dürbün veya trinoküler kafaya yerleştirilmiş 10X göz mercekleri bulunmaktadır. 12V50W Halojen lamba evine sahip standart bir Epi aydınlatıcı, basit bir eklenti modülüyle 3W LED aydınlatmaya dönüştürülebilir. Dahil edilen alan ve açıklık diyaframları, çok çeşitli mühendislik ve profesyonel disiplinler için benzersiz, çok yönlü ve işlevsel bir sistemi geliştirir.

 

Optik

Optik sistem, ters çevrilmiş bir beşli burun parçasında yer alan yeni nesil bir Renk Düzeltilmiş Sonsuzluk Sistemi M Planı Akromatik hedefleri (5X, 10X, 20X, 50X) etrafında tasarlanmıştır. Bu yeni lensler, gelişmiş renk doğruluğu ve görüntü geliştirme için çok katmanlı kaplanmıştır. Geniş alanlı yüksek göz noktası N-WF10X göz mercekleri çift diyoptrik ayar, 55 mm x 75 mm iç içe ayar ayarı ve göz mercekleri içerir. M Planı hedefleri ayrıca kullanıcı çalışmalarını kirletici olmayan lensler ve keskin görsel sonuçlar ile ödüllendiren, çalışma mesafelerini (500X'te 8,2 mm) çok artırdı.

 

Sahne ve odak

Sert kaplamalı 180mm x 140mm dikdörtgen kademe, koaksiyel açılır kontroller tarafından çalıştırılan 75mm x 50mm XY hareketi boyunca tam numune konumlandırmaya izin verir. Odaklama, hassas görüntü ayrıntısı için işlenmiş raf ve pinyon mekaniğini süren 0,002 mm'lik bir ölçekle kaba / ince kontroller içerir. Güvenlik özellikleri arasında hedefe veya numuneye zarar gelmesini önleyen bir raf durdurma ve aşırı uzatma nedeniyle oluşabilecek hasar riskini en aza indirmek için kayma kavraması bulunur. 30mm kalınlığa kadar örnekleri kabul edebilir.

 

Aydınlatma

Yeni Motic BA310MET Metalurji serimiz, dahili güç kaynağı ve lamba yuvası ile birlikte 12V / 50W Halojen aydınlatma sistemi ile standart olarak geliyor. Elite serisi gibi, yenilikçi sistem de isteğe bağlı bir LED modülünü (4500K veya 6000K) Halojen lamba soketine takarak Halojen'den LED'e dönüştürülebilir. Gereksiz ısı transferini en aza indirmek için güç kaynağı mikroskoptan ayrı olarak yerleştirilir ve Epi aydınlatıcı, her ikisi de yansımaları en aza indirmek ve performansı optimize etmek için ayarlanabilen alan ve açıklık diyaframlarını içerir.